שאלות ותשובות

איך אני יכול/ה להירשם לאולפן מיל"ה?

 

אם הינך בישראל, את/ה מוזמן/ת להגיע למשרדי האולפן ולהירשם. כאשר תגיע/י למשרד תתבקש/י להיבחן במבחן התאמה לרמה ולאחר קבלת התוצאות תוכל/י למלא טופס הרשמה ולשלם במקום.

01

האם אני יכול/ה להירשם מחו"ל?

 

אם הינך בחו"ל אנא שלח/י לנו מייל לכתובת: milah@milah.org לפחות חודש לפני תחילת הסמסטר. באם יש לך ידע מוקדם בעברית אנא בקש/י שנשלח לך מבחן התאמה באינטרנט.

לאחר קבלת התוצאות במייל נשלח לך טופס הרשמה. אנא קרא/י אותו בקפידה ושים/י לב בעיקר למדיניות הביטולים שלנו. לאחר מילוי הטופס וחתימתו שלח/י אותו אלינו והתקשר/י לטלפון 972-2-6233164+ על מנת לאשר את ההרשמה ולשלם. ניתן לשלם מחו"ל בכרטיסי אשראי ויזה או מאסטרכארד בלבד. 

02

האם אני יכול/ה להיבחן במבחן התאמה מקוון?

 

כן. אנא צור/י איתנו קשר במייל לכתובת milah@milah.org ובקש/י מבחן רמה וטופס הרשמה. סטודנטים אשר אין להם ידע מוקדם בעברית לא צריכים להיבחן במבחן התאמה.

03

כיצד אדע מה הרמה שלי בעברית?

 

אם יש לך ידע מוקדם בעברית עליך להיבחן במבחן התאמה לרמה בעברית. לפי תוצאות המבחן אנו נשבץ אותך לרמה המתאימה לך. אם אין לך ידע מוקדם בעברית אנו נשבץ אותך לרמת המתחילים, דהיינו רמה אלף. 

04

האם אני יכול/ה להירשם לקורס חלקי?

 

אם ברצונך להירשם לאולפן מיל"ה מבעוד מועד כדי להבטיח את מקומך בקורס, תתבקש/י לשלם שכר לימוד מלא. אנו נותנים עדיפות לתלמידים אשר מתכוונים ללמוד באולפן מיל"ה בכל הסמסטר ולכן אנו לא מציעים הנחות לסטודנטים אשר מתכוונים ללמוד תקופה קצרה יותר באולפן.

יחד עם זאת, את/ה יכול/ה לקחת את הסיכון ולא להירשם מבעוד מועד לקורס עד תחילת הסמסטר. אם בשבוע בראשון יהיה מקום פנוי בקורס את/ה רשאי להירשם לקורס חלקי. אנו לא ממליצים לעשות זאת מכיוון שהקורסים במיל"ה בדרך כלל מלאים. 

05

האם אני יכול/ה לקבל הנחה אם אני לא מתכוון/ת להישאר לכל הסמסטר?

 

אנו לא מציעים הנחות לסטודנטים אשר מתכוונים להירשם לתקופות קצרות במיל"ה. אם הינך מעוניין/ת להירשם למיל"ה מבעוד מועד כדי להבטיח את מקומך בקורס, עלייך לשלם את מלוא שכר הלימוד לקורס. 

06

האם אני יכול/ה להצטרף לקורס באמצע הסמסטר?

 

אנו לא מעודדים הצטרפות באמצע הסמסטר אולם אנו מאפשרים זאת באם הרמה שלך לפי מבחן ההתאמה מתאים לאחת הכיתות ואם יש מקום פנוי באותה כיתה. 

07

האם יש לכם מגורים באולפן?

 

לצערנו אין לנו מגורים באולפן. אם הינך מחפש/ת מגורים בירושלים ואת/ה עדיין בחו"ל אנו ממליצים לבדוק אפשרויות למגורים בירושלים בכמה אתרים אשר עוסקים בהשכרת דירות לתקופות קצרות כמו flathunting.com. אפשרויות נוספות הינן:

1. אתר פופולארי בעברית: homeless.co.il.
2. אתר באנגלית: janglo.net.

3. אנו ממליצים בחום על הוסטל אברהם במרכז ירושלים. לפרטים, ניתן להכנס לכאן.

08

האם יש תאריך לסיום ההרשמה לסמסטר?

 

ההרשמה לכל סמסטר מתחילה כחודש וחצי לפני תחילת הסמסטר. אין תאריך לסיום ההרשמה. אנו ממשיכים בהרשמה כל עוד יש מקומות פנויים בקורס אך יש לזכור כי מספר המקומות בכל קורס הינו מוגבל. אם ברצונך להבטיח את מקומך בקורס אנו ממליצים לך להירשם מוקדם ככל האפשר.

09

האם יש לכם קורסים המתקיימים בערב?

 

כן. אולפן מיל"ה מציע קורסי בוקר אינטנסיביים וקורסי ערב. כל הפרטים על הקורסים (תאריכים, ימים, שעות ועלות) מפורטים בלוח הזמנים שלנו. 

10

מהו שכר הלימוד לקורס?

 

כל הפרטים על הקורסים (תאריכים, ימים, שעות ועלות) מפורטים בלוח הזמנים שלנו.

11

היכן נמצא אולפן מיל"ה?

 

אולפן מיל"ה ממוקם בתוך ההיברו יוניון קולג', ברוחוב דוד המלך 13. מגיעים לאולפן כל האוטובוסים המגיעים למרכז העיר וכן הרכבת הקלה. לקבלת מפה והוראות הגעה מדויקות אנא לחץ כאן.

12

האם הרשמה לקורס אינטנסיבי באולפן יזכה אותי בוויזה סטודנט?

 

לצערנו לא. מכון מיל"ה אינו מוסד אקדמי ואינו מזכה בנקודות זכות אקדמיות. הלימודים במיל"ה אינם מזכים את התלמידים בויזה סטודנט. 

13

מיל״ה - המקום ללמוד עברית בירושלים.